FORUM O POŚREDNICTWIE PRACY W NIEMCZECH,HOLANDII,BELGII,HISZPANII,SZWAJCARII I WŁOSZECH

oferty pracy,sposoby jej poszukiwania,lokum za granicą i ważne info o pracy w tych krajach

Ogłoszenie

BRAK AKTYWNOŚĆI SPOWODUJE BANA LUB USUNIĘCIE Z FORUM.REJESTRACJA TYLKO ZGODNA Z REGULAMINOWYM MAILEM.INNE KONTA W RAZIE NIE SKORYGOWANIA MAILA BĘĄ USUWANE A NA IP ZAŁOŻONY BAN BEZ MOŻLIWOŚĆI PONOWNEJ REJESTRACJI.FORUM JEST DO WYMIANY I DZIELENIA SIE INFORMACJAMI A NIE TYLKO PASOŻYTOWANIE NA CZYJEJS PRACY. OGŁASZAM KONKURS NA MODERATORÓW DLA NAJAKTYWNIEJSZYCH UCZESTNIKÓW FORUM Z NAJWIĘKSZĄ ILOŚCIĄ POSTÓW.WARUNKOWO OTWIERAM DOSTĘP DO DZIAŁOW Z OGŁOSZENIAMI O PRACĘ I LICZĘ NA WASZĄ AKTYWNOŚĆ NA FORUM.

Napisz odpowiedź

Napisz nowego posta
Opcje

Kliknij w ciemne pole na obrazku, aby wysłać wiadomość.

Powrót

Podgląd wątku (najnowsze pierwsze)

mefistofeles
2011-02-19 21:43:56

Gospodarstwo znajduje się w Niemczech w kraju związkowym Dolna Saksonia. Powierzchnia uprawna wynosi ca. 1000 ha. Gospodarstwo jest gospodarstwem warzywnym. Uprawiane są przede wszystkim fasola, kapusta, sałata, szpinak i cebula. W gospodarstwie pracuje ponad 10 zatrudnionych na stałe i ponad 500 pracowników sezonowych.

Szukamy pracowników sezonowych przez cały rok. Przeciętny czas pracy wynosi 8 godzin, możliwość pracy w dodatkowym wymiarze do dwóch godzin w tygodniu. Jeżeli możliwe, tydzień pracy obejmuje 6 dni w tygodniu. Wynagrodznie w euro. Wynagrodznie za godzinę brutto wynosi 6,00 euro. Wynagrodzenie według systemu akordowego jest możliwe. Zakwaterowanie w mieszkaniu lub domu. Do dyspozycji są sypialnia, pokój dzienny, węzły sanitarne i kącik kuchenny. Koszty zakwaterowania wynoszą 5,00 euro dziennie. Bez wyżywienia.

Mogą się Państwo z nami kontaktować w języku niemieckim, polskim, rumuńskim i angielskim. Adres internetowy naszego gospodarstwa brzmi www.maehlmann-gemuesebau.de. Prosimy o kontakt drogą mailową pod adres info@maehlmann-gemuesebau.de. Nawiązanie kontaktu jest możliwe drogą telefoniczną +49 4478 948011, drogą faksu +49 4478 948050 i drogą pocztową.


Mählmann Gemüsebau GmbH & Co. KG
Im Siehenfelde 13
49692 Cappeln

PONADTO ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA FORUM:http://scandynawiapraca.fora.pl/ O PRACY W SCANDYNAWII.OFERTY PRACY,MNÓSTWO INFORMACJI ZWIĄZANYCH Z JEJ PODJĘCIEM JAK RÓWNIEŻ OFERTY I MOŻLIWOŚCI PRACY W DZIAŁACH DOSTĘPNYCH OD PEWNEJ ILOŚCI NAPISANYCH POSTÓW.WIELE OFERT PRACY SEZONOWEJ-SEZON PRZECIEŻ PRZED NAMI.ZACHĘCAM DO AKTYWNOŚCI NA FORUM.POZDRAWIAM

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pracawniemczech.pun.pl soda kaustyczna gdzie kupić wrocław przewóz osób Niemcy holowanie