FORUM O POŚREDNICTWIE PRACY W NIEMCZECH,HOLANDII,BELGII,HISZPANII,SZWAJCARII I WŁOSZECH

oferty pracy,sposoby jej poszukiwania,lokum za granicą i ważne info o pracy w tych krajach

Ogłoszenie

BRAK AKTYWNOŚĆI SPOWODUJE BANA LUB USUNIĘCIE Z FORUM.REJESTRACJA TYLKO ZGODNA Z REGULAMINOWYM MAILEM.INNE KONTA W RAZIE NIE SKORYGOWANIA MAILA BĘĄ USUWANE A NA IP ZAŁOŻONY BAN BEZ MOŻLIWOŚĆI PONOWNEJ REJESTRACJI.FORUM JEST DO WYMIANY I DZIELENIA SIE INFORMACJAMI A NIE TYLKO PASOŻYTOWANIE NA CZYJEJS PRACY. OGŁASZAM KONKURS NA MODERATORÓW DLA NAJAKTYWNIEJSZYCH UCZESTNIKÓW FORUM Z NAJWIĘKSZĄ ILOŚCIĄ POSTÓW.WARUNKOWO OTWIERAM DOSTĘP DO DZIAŁOW Z OGŁOSZENIAMI O PRACĘ I LICZĘ NA WASZĄ AKTYWNOŚĆ NA FORUM.

Napisz odpowiedź

Napisz nowego posta
Opcje

Kliknij w ciemne pole na obrazku, aby wysłać wiadomość.

Powrót

Podgląd wątku (najnowsze pierwsze)

praca
2012-02-16 10:10:40

Jesteśmy małżeństwem z wieloletnim doświadczeniem w uprawie i zbiorach owoców. Prosimy o informacje

mefistofeles
2011-02-19 20:02:51

Gospodarstwo znajduje się w Niemczech w kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia. Powierzchnia uprawna wynosi ca. 200 ha. Gospodarstwo jest gospodarstwem sadowniczym. Uprawiane są przede wszystkim owoce jagodowe i truskawki. W gospodarstwie pracuje do 10 zatrudnionych na stałe i ponad 500 pracowników sezonowych.

Na miesiące maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień i październik szukamy pracowników sezonowych. Przeciętny czas pracy wynosi 8 godzin, możliwość pracy w dodatkowym wymiarze do dwóch godzin w tygodniu. Jeżeli możliwe, tydzień pracy obejmuje 6 dni w tygodniu. Wynagrodznie w euro. Wynagrodznie za godzinę brutto wynosi 6,05 euro. Wynagrodzenie według systemu akordowego jest możliwe. Zakwaterowanie w kontenerze. Do dyspozycji są sypialnia, pokój dzienny, węzły sanitarne i kącik kuchenny. Koszty zakwaterowania wynoszą 2,38 euro dziennie. Bez wyżywienia.

Mogą się Państwo z nami kontaktować w języku niemieckim i angielskim. Adres internetowy naszego gospodarstwa brzmi www.erdbeeren-levenig.de. Prosimy o kontakt drogą mailową pod adres info@erdbeeren-levenig.de. Nawiązanie kontaktu jest możliwe drogą telefoniczną +49 22 35 9 55 30 11, drogą faksu +49 22 35 9 55 30 15 i drogą pocztową.

BKL GmbH & Co. KG
Levenig, Bernhard
Kompstrasse 7
52388 Pingsheim

PONADTO ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA FORUM:http://scandynawiapraca.fora.pl/ O PRACY W SCANDYNAWII.OFERTY PRACY,MNÓSTWO INFORMACJI ZWIĄZANYCH Z JEJ PODJĘCIEM JAK RÓWNIEŻ OFERTY I MOŻLIWOŚCI PRACY W DZIAŁACH DOSTĘPNYCH OD PEWNEJ ILOŚCI NAPISANYCH POSTÓW.WIELE OFERT PRACY SEZONOWEJ-SEZON PRZECIEŻ PRZED NAMI.ZACHĘCAM DO AKTYWNOŚCI NA FORUM.POZDRAWIAM

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pracawniemczech.pun.pl