FORUM O POŚREDNICTWIE PRACY W NIEMCZECH,HOLANDII,BELGII,HISZPANII,SZWAJCARII I WŁOSZECH

oferty pracy,sposoby jej poszukiwania,lokum za granicą i ważne info o pracy w tych krajach

Ogłoszenie

BRAK AKTYWNOŚĆI SPOWODUJE BANA LUB USUNIĘCIE Z FORUM.REJESTRACJA TYLKO ZGODNA Z REGULAMINOWYM MAILEM.INNE KONTA W RAZIE NIE SKORYGOWANIA MAILA BĘĄ USUWANE A NA IP ZAŁOŻONY BAN BEZ MOŻLIWOŚĆI PONOWNEJ REJESTRACJI.FORUM JEST DO WYMIANY I DZIELENIA SIE INFORMACJAMI A NIE TYLKO PASOŻYTOWANIE NA CZYJEJS PRACY. OGŁASZAM KONKURS NA MODERATORÓW DLA NAJAKTYWNIEJSZYCH UCZESTNIKÓW FORUM Z NAJWIĘKSZĄ ILOŚCIĄ POSTÓW.WARUNKOWO OTWIERAM DOSTĘP DO DZIAŁOW Z OGŁOSZENIAMI O PRACĘ I LICZĘ NA WASZĄ AKTYWNOŚĆ NA FORUM.

Napisz odpowiedź

Napisz nowego posta
Opcje

Kliknij w ciemne pole na obrazku, aby wysłać wiadomość.

Powrót

Podgląd wątku (najnowsze pierwsze)

marcini
2011-07-26 11:25:48

Witam moje doświadczenia w pracy w Niemczech są bardzo pozytywne. Pracowałam jako opiekunka prawie 2 lata. Pracę pomogła mi znaleźć firma : Praca w Niemczech . Serdecznie polecam !!!

marcini
2011-07-07 14:44:36

Witam czy pracował ktoś w firmie:
Praca w Niemczech
dostałem propozycje pracy i szukam informacji o tej firmie.

mefistofeles
2011-03-05 22:29:40

Gospodarstwo znajduje się w Niemczech w kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia. Powierzchnia uprawna wynosi ca. 30 ha. Gospodarstwo jest gospodarstwem sadowniczym. Uprawiane są przede wszystkim owoce jagodowe i truskawki. W gospodarstwie pracuje do 10 zatrudnionych na stałe i do 100 pracowników sezonowych.

Na miesiące kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień i wrzesień szukamy pracowników sezonowych. Przeciętny czas pracy wynosi 6 godzin, możliwość pracy w dodatkowym wymiarze do dwóch godzin w tygodniu. Jeżeli możliwe, tydzień pracy obejmuje 6 dni w tygodniu. Wynagrodznie w euro. Wynagrodznie za godzinę brutto wynosi 6,40 euro. Wynagrodzenie według systemu akordowego jest możliwe. Zakwaterowanie w mieszkaniu lub domu. Do dyspozycji są sypialnia i węzły sanitarne. Koszty zakwaterowania wynoszą 3,00 euro dziennie. Płatne wyżywienie rano, w południe i wieczorem, 3,00 euro na dzień.

Mogą się Państwo z nami kontaktować w języku niemieckim, polskim i angielskim. Adres internetowy naszego gospodarstwa brzmi www.benrader-obsthof.de. Prosimy o kontakt drogą mailową pod adres info@benrader-obsthof.de. Nawiązanie kontaktu jest możliwe drogą telefoniczną +49 2151 972450, drogą faksu +49 2151 720138 i drogą pocztową.

Benrader Obsthof
Boekels, Norbert
Oberbenrader Str.491
47804 Krefeld

PONADTO ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA FORUM:http://scandynawiapraca.fora.pl/ O PRACY W SCANDYNAWII.OFERTY PRACY,MNÓSTWO INFORMACJI ZWIĄZANYCH Z JEJ PODJĘCIEM JAK RÓWNIEŻ OFERTY I MOŻLIWOŚCI PRACY W DZIAŁACH DOSTĘPNYCH OD PEWNEJ ILOŚCI NAPISANYCH POSTÓW.WIELE OFERT PRACY SEZONOWEJ-SEZON PRZECIEŻ PRZED NAMI.ZACHĘCAM DO AKTYWNOŚCI NA FORUM.POZDRAWIAM

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://pisz.szambobetonowe-mardor.pl Zbiorniki na szamba